Zapytaj o ofertę
Oferta specjalna
Zobacz cennik (pdf)

Nowa Toyota PROACE CITY

Niezawodny wspólnik w biznesie

Własny biznes to nigdy nie jest tylko zwykła praca. To styl życia, to pasja i sposób komunikowania się ze światem. Wiesz, że wymaga od Ciebie pełnego zaangażowania i podejmowania trafnych decyzji. Dlatego potrzebujesz czegoś więcej niż tylko samochodu dostawczego. To musi być Twój zaufany pracownik, który pozwoli Ci utrzymać biznes w ciągłym ruchu. Taka właśnie jest Toyota! Nowa Toyota PROACE CITY.

Skuteczny pomocnik zawsze chętny do pracy

Toyota PROACE CITY to nowość na rynku aut z segmentu CDV. Ten wszechstronny samochód użytkowy o wielkich możliwościach doskonale sprawdzi się w codziennej pracy i sprosta wszystkim wyzwaniom współczesnego biznesu. Najlepszy w klasie wybór rodzajów nadwozia i ładowności oraz jedyna wśród pojazdów tego typu gwarancja PRO na milion kilometrów to najlepsza rekomendacja dla profesjonalistów.

Cechy

Toyota PROACE CITY - Na zewnątrz

Najlepsza w klasie Gwarancja PRO

Nowa Toyota PROACE CITY jest objęta najdłuższym w segmencie okresem gwarancyjnym, który wynosi do miliona kilometrów przebiegu. Jest to wynik najwyższej niezawodności wszystkich samochodów Toyoty, ich długiego i bezproblemowego użytkowania.

Toyota PROACE CITY : Na zewnątrz

Najlepsza w klasie przestronność

Nowa Toyota PROACE CITY jest dostępna w dwóch długościach nadwozia z 2, 3 lub 5 miejscami siedzącymi. Wersja Standard mierzy 4,4 m, a wersja Long 4,7 m. W obu przypadkach ładowność może wynieść nawet do 1000  kg, a pojemność przestrzeni ładunkowej od 3,3 do 4,4 m3. Co ważne, masa holowanej przyczepy może wynosić nawet 1,5 t.

Toyota PROACE CITY : Na zewnątrz

Duży Wybór Silników

Nowa Toyota PROACE CITY oferuje kilka jednostek napędowych do wyboru. Należą do nich dwa silniki benzynowe 1.2 Turbo (o mocy 110 KM z manualną skrzynią biegów i 130 KM ze skrzynią automatyczną), a także silniki wysokoprężne 1.5 D-4D w czterech wariantach – o mocy 75 KM, 100 KM i 130 KM ze skrzynią manualną oraz o mocy 130 KM ze skrzynią automatyczną o 8 przełożeniach.

Toyota PROACE CITY : Wyposażenie

Wysoki standard wyposażenia

Nowa Toyota PROACE CITY Furgon Active wyróżnia się bogatym wyposażeniem podstawowym, takim jak szyby elektryczne w pierwszym rzędzie, system monitorowania ciśnienia w oponach, czujnik zmierzchu czy podgrzewane i sterowane elektrycznie lusterka zewnętrzne. W codziennej pracy świetnie sprawdzi się czujnik maksymalnej ładowności, który pozwoli optymalnie wykorzystać właściwości samochodu, nie narażając biznesu na niepotrzebne dodatkowe opłaty.

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

Rewolucyjny zestaw systemów bezpieczeństwa aktywnego Toyota Safety Sense, jaki jest dostępny w nowej Toyocie PROACE CITY, sprawia, że jazda z dodatkowym wsparciem jest jeszcze przyjemniejsza. Samochód poinformuje kierowcę o zbliżającym się niebezpieczeństwie lub sam podejmie działania, które zminimalizują skutki kolizji.

Układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) - Ikona

Układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS)

Układ rozpoznawania znaków drogowych (RSA)- Ikona

Układ rozpoznawania znaków drogowych (RSA)

Asystent utrzymania pasa ruchu (LTA)- Ikona

Układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDA)

System wykrywania zmęczenia kierowcy (SWS)- Ikona

System wykrywania zmęczenia kierowcy (SWS)

Adaptacyjny tempomat (ACC)- Ikona

Tempomat adaptacyjny (ACC)

Automatyczne światła drogowe (AHB)- Ikona

Automatyczne światła drogowe (AHB)

Ciekawostki

Toyota Professional Toyota Professional Poznaj nową sieć salonów Toyoty Samochody dostawcze Toyoty Samochody dostawcze Toyoty Sprawdź ofertę przygotowaną przez Toyota Professional Samochody dostawcze Samochody dostawcze PROACE CITY – liderem segmentu PROACE CITY – liderem segmentu Rośnie sprzedaż dostawczych modeli Toyoty PROACE Platforma PROACE Platforma Poznaj nową zabudowę dostawczej Toyoty PROACE CITY liderem segmentu kombivanów PROACE CITY liderem segmentu kombivanów Sprawdź dane ze stycznia 2021 r. Toyota PROACE CITY Mobility Toyota PROACE CITY Mobility Zabudowa dla osób niepełnosprawnych Toyota umacnia się na rynku aut dostawczych w Polsce Toyota umacnia się na rynku aut dostawczych w Polsce Sprawdź szczegóły Toyota PROACE Mobility Toyota PROACE Mobility Zabudowy dla osób z niepełnosprawnością Toyota udostępnia samochody szpitalom Toyota udostępnia samochody szpitalom Akcja #jedziemyzpomocą Nowa Toyota PROACE dla Centrum Zdrowia Dziecka Nowa Toyota PROACE dla Centrum Zdrowia Dziecka Zobacz akcję magazynu Zwierciadło Toyota PROACE CITY Toyota PROACE CITY Zobacz nowy kompaktowy samochód użytkowy