O nas

Firma Toyota Romanowski rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku w Radomiu. Początkowo była to mała firma rodzinna zatrudniająca jedynie 5 osób, której dynamiczny rozwój spowodował, iż w 1999 roku Firma przeniosła się do nowego obiektu w Radomiu, przy ul. Kieleckiej 68/70, stanowiącego jej główną siedzibę.

Bardzo dobre wyniki sprzedaży oraz wysoki współczynnik Satysfakcji Klienta, spowodowały że Firma Toyota Romanowski uzyskała możliwość otwarcia kolejnego dealerstwa w Kielcach. 14 kwietnia 2003 roku uruchomiona został Autoryzowana Stacja Toyota Kielce przy ulicy Radomskiej 168.

Historia firmy to ciągły rozwój i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dzięki doskonaleniu procesu obsługi Klienta oraz podnoszeniu jakości świadczonych usług, Toyota Romanowski Kielce w chwili obecnej może poszczycić się jednymi z największych udziałów rynkowych.

Firma Toyota Romanowski Kielce świadczy szeroki zakres usług w zakresie obsługi serwisowej oraz blacharsko-lakierniczej. W roku 2011 oddany został do użytku jednej z najnowocześniejszych obiektów blacharsko-lakierniczych w województwie świętokrzyskim – Centrum Napraw Powypadkowych, świadczących obsługę dla samochodów wszystkich marek.

Firma Toyota Romanowski to również autoryzowany dealer samochodów marki premium – Lexusa. W salonie przy ulicy Radomskiej można obejrzeć auta tej marki, umówić się na jazdę testową jak również serwisować i przeprowadzać naprawy blacharsko – lakiernicze. Osobisty doradca Lexus’a w salonie Toyota Romanowski udzieli Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania oraz przygotuje atrakcyjną ofertę.


Poza sprzedażą samochodów nowych oraz używanych marki Toyota i Lexus firma Toyota Romanowski od 2015 roku oferuje również wynajmem długoterminowy. Spółka IFC Individual Fleet Care sp. z o.o. sp. k. to dedykowana dla klientów usługa wynajmu pojazdów za stałą miesięczną opłatą. W usłudze zawarte są nie tylko koszty finansowe ale także rata serwisowa, ubezpieczeniowa oraz inne uzależnione od wyboru klienta usługi takie jak np. opony zimowe czy zarządzanie naprawami blacharsko-lakierniczymi. Wynajem długoterminowy to przede wszystkim łatwe do budżetowania koszty oraz wygoda i oszczędność czasu.

 

W kwietniu 2019 przyszła pora na prezentację kolejnej usługi – detailingu samochodowego w nowoczesnym studio Romanowski Detailing Kielce. Czym są usługi detailingowe? Jest to niezwykle precyzyjny proces czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, w celu podniesienia walorów estetycznych pojazdu, a także przedłużenia jego żywotności. Mówiąc w dużym skrócie Wasze auta odzyskają blask nowego auta wyjeżdżającego z salonu. Detailing to nie tylko pedantyczne mycie samochodu, ale także specjalistyczne polerowanie i nakładanie powłok ochronnych na karoserię, felgi, szyby i elementy wnętrza zarówno samochodów nowych jak i tych, które są od jakiegoś czasu użytkowane.

 

Nie wszyscy wiedzą ale Romanowscy to również pasjonaci klasycznych modeli Toyoty. W 2010 roku ruszył projekt pod nazwą GT-Four.pl. Wszystkie prezentowane na stronie internetowej www.gt-four.pl samochody należą do prywatnej kolekcji firmy. W chwili obecnej mamy ich ponad 20 na czele ze zbudowaną przez nas rajdówką – Toyota Corolla Proto IFC.

 


Zapraszamy serdecznie do odwiedzin naszych stron internetowych:
www.toyota.radom.pl
www.toyotakrakow.com.pl
www.lexus-krakow.com.pl
www.gt-four.pl
www.romanowski-detailing.pl

www.romanowski-uzywane.pl